072-2598442
 
 
 
מספר מקשר הסבר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לנגה יעקב
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
שמי עו"ד יעקב לנגה, ואני עורך דין ונוטריון מזה למעלה מ- 30 שנה, נשוי באושר ואב לשני ילדים בוגרים. את לימודי המשפטים סיימתי באוניברסיטה העברית בירושלים והתמחיתי במשרד המשפטים, מחלקת היועץ המשפטי לממשלה, אצל ד"ר איילה פרוקצ'ייה, מנהלת המחלקה למסחר דאז, ולימים שופטת בבית המשפט העליון.

אני מנהל משרד עצמאי מזה שנים רבות, שבו מועסקת עורכת דין שכירה, עוה"ד פנינה בן שלמה-איסקוב, שהינה אשת מקצוע טובה ומיומנת. וכן מועסקות עובדות אדמיניסטרטיביות. המשרד נגיש באופן מלא לאנשים מוגבלי ניידות.

עם לקוחותיי הציבוריים נמנים: חברת קרנות השוטרים בישראל בע"מ, חברת ק.ש.מ. – שיווק ונופש בע"מ, מכון הנרייטה סאלד- המכון הארצי למחקר במדעי ההתנהגות, דינה קר- סיעוד וכוח אדם וכן עמותות שעובדות על ביצוע פרויקטים לבנייה של מאות יחידות דיור במיתר, באופקים, בקיבוץ דברת ובעכו. בנוסף, אני מקבל מינויים מטעם כונס הנכסים הרשמי בתיקי פירוקים ופשיטות רגל.

בתפקידיי הציבוריים, כיהנתי עד שנת 2013 כחבר בית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין במחוז ירושלים (3 קדנציות מלאות) ומאז 2014 אני מכהן כחבר ועדת האתיקה.

אני מקפיד על מתן יחס אישי ומצוין לכל לקוחותיי. משרדי אינו גדול, ועל כן היחס שמקבל כל לקוח הוא כזה שמתאים למשרדי בוטיק (Boutique). איני נמנה עם עורכי הדין הזולים ביותר, אך הנני אמין, מקצועי ומיומן.

עו"ד פנינה בן שלמה-איסקוב, בעלת תואר .LL.B במשפטים מטעם מכללת אונו. היא הוסמכה כעורכת דין בשנת 2008 , ומשנת 2011 היא עובדת כעורכת דין שכירה במשרדי. תחומי עיסוקה העיקריים הם בתחום האזרחי, ובדגש על תיקי פשיטות רגל ופירוקים, וכן מתן ייעוץ משפטי לחברות ולאנשים פרטיים. עו"ד בן שלמה-איסקוב מעניקה שירות ללקוחות המשרד בתחום דיני חוזים, תביעות כספיות, תביעות נזיקיות, דיני עבודה ועוד.